Uygulamalı eğitimlerin normal eğitimlerden farkı nedir ?
Uygulamalı eğitimlerde; her katılımcı için, birebir eğitim setleri üzerinde deneme imkanı sağlanır. Böylece öğrenmiş olduğunuz tüm bilgileri anında uygulayarak bilginin hafızada daha kalıcı ve anlaşılır olması sağlanmaktadır. Diğer eğitim modellerinde ise bilgi kalıcı olmaktan çıkar ve anlatılan konuyu kavrama potansiyeli azalır. Bu kapsamda eğitim merkezimizde verilen eğitimlerin tamamı uygulamalıdır.

Eğitimlerinizin kendi firmamızda düzenlenme ihtimali var mıdır?
Evet, var. Eğitimlerimiz; kendi firmanızda, sizin belirlediğiniz katılımcılarla, sizin belirlediğiniz günlerde verilebilir. Karşılıklı yapılan plan/program çerçevesinde belirlenen eğitim başarıyla tamamlanır.

Kurslara nasıl başvuru yapılır ?
Kurs Başvuru linkine tıklayarak önbaşvurunuzu yapabilirsiniz. En geç 24 saat içerisinde en yakın kurs tarihi hakkında bilgilendirileceksiniz.

Kurslar ne kadar sürmektedir ?
Planlanan eğitim sürelerimiz, haftada 2 gün, 2 hafta sürmekle beraber toplamda 28 saattir. Eğitim süresi 2 hafta, yani 4 gündür. Ancak, tüm katılımcılardan gelen talepler doğrultusunda gün ve saatlerde değişiklik yapılabilir.

Kurs ücretleri ne kadar ?
Kurs ücretlerimiz, herkese uygun olması için 850 TL+KDV olarak belirlenmiştir.

Eğitimler nerede verilmektedir ?
Eğitimlerimiz makina imalatı da yapılan şirketimizin eğitim bölümünde verilmektedir. Sınıflarımızda her türlü uygulama imkanı bulunmaktadır. Kursiyerlerimizin kurs boyunca birebir uygulama imkanı bulunmaktadır.

Yaş sınırlaması var mı ?
Herhangi bir yaş sınırlaması yoktur.

Öğrenciyim kurslara katılabilir miyim ?
Evet, katılabilir

Çalışanlar eğitime katılabilir mi ?
Evet, katılabilir.

Aynı anda birden fazla kursa gidebilir miyim ?
Her ikisinin saatleri çakışmadığı sürece birden çok kursa katılabilirsiniz.

Sertifika veriliyor mu ?
Evet, veriliyor.

Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaram neden isteniyor ?
29/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazete’de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinden itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir.
Ayrıca daha sağlıklı hizmet verebilmek adına girdiğiniz bilgilerin doğruluğu, T.C. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü‘nden kontrol edilmektedir.

Telefon numaram neden isteniyor ?
Yeni açılacak eğitimler, seminerler, organizasyonlar ve size özel teklifler hakkında sizleri en iyi şekilde bilgilendirmek amacıyla telefon numaranıza ihtiyaç duyuyoruz.

Kişisel bilgilerim  güvenli bir şekilde saklanıyor mu veya yabancı kişilerin eline geçer mi ?
AKADEMİ OTOMASYON olarak, tüm kişisel bilgilerinizin 3.şahış veya kurumlarla paylaşılmayacağını taahhüt ederiz. Ayrıca bize iletmiş olduğunuz tüm bilgileri özenle ve en gelişmiş şifreleme teknolojisi ile saklamaktayız.

Eğitimleriniz kaliteli mi ?
Eğitimlerimiz; merkezimizde yapılmakta olup, konusunda uzman ve deneyimli eğitmenlerce, teorik ve pratik uygulamalı olarak, modern, kaloriferli / klimalı sınıflarımızda, en ileri teknoloji kullanılarak verilmektedir. Laboratuvarlarımızda bilgisayar ve projeksiyon desteği ile en iyi verimin alınması hedeflenir. Güncel teknoloji kullanılarak sizlerin en kaliteli eğitimi alması sağlanır.

Eğitimlerinizde yeteri kadar uygulama yapılıyor mu ?
Tüm eğitimlerimiz tamamıyla uygulama üzerine kuruludur. Derslerimizde, kendi setlerimiz üzerinden bulacağınız uygulamalı imkanları ile konuyu tam olarak pekiştirmeniz sağlanır. Ayrıca ders dışı ödevlerle de ekstra çalışmalar yapılır.

Eğitimlerinizde yeteri kadar döküman sağlanıyor mu ?
Evet. Eğitimlerimize katılan tüm kursiyerlerimize, sadece kendilerinin erişebileceği ve özel dökümanlar olan sistem şifresi verilmektedir. Bu şifre ile dökümanlara kurs süresi ve sonrasında, istedikleri zaman, diledikleri yerden sınırsızca erişebileceklerdir.

Eğitimlerinizden memnun kalmazsam ne olur ?
%100 Öğrenme Garantisi sistemimiz devreye girmektedir.

%100 Öğrenme garantisi nedir ?
Eğitimlerimize katılan tüm kursiyerlerimiz; eğer isterlerse, eğitimlerini belirlenen süre ve şartlarda tamamladıkları halde tam olarak anlayamadıkları konular bazında tekrardan ücretsiz bir şekilde eğitimlerimize katılabilirler.

%100 Öğrenme garantisinden faydalanmak isteyenler ne yapmalı ?
İlerleyen kurs tarihlerini takip edip, bireysel başvuru yapabilirler.

Ders dışında veya eğitimleri tamamlandıktan sonra yardım alabilir miyim ?
Evet. Kurslarımıza katılan tüm katılımcılarımız; [email protected] e posta adresini kendilerini tanıtan bir e-posta ilettikten sonra, istedikleri konuda, süre sınırı olmadan, uzman ekibimizden teknik destek alabilirler.

Kayıt ettiğim kişisel verilerimin, tamamen ve kalıcı bir şekilde silinmesini nasıl sağlarım ?
Daha önceden sistemimize kayıt ettiğiniz kişisel bilgilerinizin kalıcı bir şekilde silinmesine dair [email protected] adresine bir mail gönderebilirsiniz. Bu talep doğrultusunda tüm verileriniz silinecektir.

Bu sayfada cevabı olmayan tüm sorularınızı [email protected] adresine iletebilirsiniz.